خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تماس بگیرید

طراحی مبدلهای حرارتی

  اطلاعات تماس
  شماره تماس: 0912××××××××
  » مشاهده
 • شهر: تهران
 • استان: تهران
 • کشور: ایران
 • ارسال شده: آذر ۲۵, ۱۳۹۵ ۵:۴۱ ب.ظ
 • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
IMG_20161215_161526
اطلاعات تماس
شماره تماس: 0912××××××××
» مشاهده

توضیحات

مبدل حرارتی صفحهای اساساً” با توجه به سادگی نت و با توجه به نیازهای صنایع غذائی در دهه ۱۹۳۰ ابداع شدند و طراحی بهینه آن در دهه ۱۹۶۰ با تکامل موثرتر هندسه صفحات، مونتاژ اجزا و مواد بهینه تر برای ساخت واشرهای مورد استفاده در این نوع مبدلها کارآمدتر از گذشته مورد بازبینی قرار گرفت و موارد استفاده از آنها به تمامی صنایع راه پیدا کرد و توانسته است از رقیب خود (مبدلهای لولهای) پیشی بگیرد. به دلیل تنوع بسیار زیاد محدودههای طراحی این نوع مبدلها که در نوع صفحات و آرایش آنها قابل بررسی است عملاً شرکتهای سازنده آنها اطلاعات محرمانه طراحی را اعلام نمیکنند.

مبدلهای صفحهای واشردار تشکیل شده است از تعدادی صفحات نازک با سطح چین دار و یا موج دار که جریان سیال گرم و یا سرد را از هم جدا میکنند. صفحات دارای قطعاتی در گوشهها هستند و به نحوی چیدمان شدهاند که دو سیال عامل بصورت یک در میان میان صفحات جریان دارند. طراحی و واشربندی بهینه این امکان را ایجاد میکند که مجموعه از صفحات در کنار یگدیگر تشکیل یک مبدل صفحهای مناسب را بدهند. مبدلهای حرارتی صفحهای معمولاً “در جریان سیالتی با فشار پائین تر از ۲۵bar و دمای کمتر از ۲۵۰ درجه محدود میشوند. از آنجا که کانالهای جریان کاملاً کوچک هستند جریان قوی گردابهای و توربولانس موجب بزرگ بودن ضرایب انتقال حرارت و افت فشارها میگردد بعلاوه بزرگ بودن تنش برشی موضعی باعث کاهش تشکیل رسوب میشود. واشرها از نشتی سیال به بیرون مبدل جلوگیری میکنند و سیالها را در صفحات به شکل مورد نظر هدایت مینمایند. شکل جریان عموماً” به نحوی انتخاب میشوند که جریان سیالها خلاف جهت یکدیگر باشند.
شرکت سیمین مبدل. طراح وسازند مبدلهای حرارتی آب به آب، پوسته و لوله، کندانسور، کویلهای مسی واستیل، کویلهای فین دار، منابع کویلدارآبگرم، منابع تاسیساتی استیل، تحت فشار، سختی گیر، فیلتر شنی، انبساط باز وبسته، منبع دوجداره، تانکر های هوایی وزمینی و همه نوع تانکر آتش نشانی درپروژه هاوغیره….. توليدات شرکت سیمین مبدل بارعایت استاندارد عرضه میشود، وباگارانتی……. 56235163 / 55250442 / فاکس56235164 /09123334818 شریفی
اتوبان قم – شمس آباد – شهرک صنعتی – بلوار بهارستان – خ. گل آذین – گل آذین 2 – سالن قطعه 2 – سالن شماره 1
siminmobadel1@gmail.com
www.siminmobadel.com

شناسه آگهی : 576585290a456193

آگهی های مشابه

تبلیغات

ارسال نظر

KRtC_cxtlMA1rYoPG-zrOMvD9XNPDCMDKczIHJocpgU