خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تومان تماس بگیرید

عکاسی تبلیغاتی، عکس تبلیغاتی، عکاسی هوایی ناین (۹)

  • خیابان: http://www.studio9.co
  • شهر: تهران
  • استان: تهران
  • کشور: ایران
  • ارسال شده: مهر ۱۲, ۱۳۹۵ ۳:۳۹ ق.ظ
  • انقضاء: 40 روز, 12 ساعت
2

توضیحات بیشتر

استودیو عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی ناین (۹)

استودیو عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی ناین (۹) با در اختیار داشتن آتلیه عکاسی مجهز و مناسب قادر به ارائه خدمات مربوط به عکاسی صنعتی -عکاسی تبلیغاتی نیز میباشد. با توجه به تجهیزات نورپردازی و کروماکی و اتاق نور مناسب قادر به عکاسی از قطعات و محصولات شما بصورت حرفه ای میباشیم.

تعرفه و نمونه کارهای انجام شده را میتوانید از طریق وبسایت استودیو ناین www.studio9.co و www.studio9.ir ملاحظه نمایید.

عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی بسیار به هم نزدیک هستند و گاهی تمایز بین این دو امکان پذیر نیست. اما نکته غیر قابل انکار در این است که عکاسی صنعتی زیر مجموعه ای از عکاسی تبلیغاتی است. در عکاسی تبلیغاتی تا حدودی بزرگنمایی و اغراق وجود دارد و چیزی ماورای حقیقت را بیان می کند. اما در عکاسی صنعتی به معرفی محصول می پردازد و حقیقت را بیان می کند و تنها شاید این حقیقت با کمی غلظت بیان شود، ولی از مرز حقیقت نمیگذرد.

استودیو عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی ناین (۹) عضوی از مجموعه کانون تبلیغاتی گروه طراحان جزیره است که به صورت تخصصی در زمینه عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی فعالیت می نماید. عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از کارخانجات، عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از خط تولید، عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از محصولات، عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از رستوران ها و عکاسی از هتل ها، عکاسی از گالری ها، عکاسی از مراسم و همایش ها، عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از ساختمان و دکوراسیون، عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از پروژه های عمرانی و عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از مد و عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی از پوشاک، کاری است که در استودیو عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی ناین (۹) انجام می گیرد. عکاسی تبلیغاتی – عکاسی صنعتی با هدف تبلیغات محیطی، چاپ و طراحی انواع کاتالوگ، ساخت تیزر، نمایشگاه ها، بسته بندی محصولات و یا تهیه آلبوم عکس می باشد.

کانون تبلیغاتی گروه طراحان جزیره نیز به عنوان مجموعه مادر، در زمینه ساخت انواع فیلم های تبلیغاتی، فیلم های صنعتی و ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی و همچنین طراحی و چاپ انواع کاتالوگ و پوستر فعالیت می نماید. ایمیل استودیو ناین (۹) به آدرس adv.studio9@gmail.com دردسترس می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر از وبسایت استودیو ناین www.studio9.co و www.studio9.ir دیدن فرمایید و یا از طریق ایمیل استودیو ناین adv.studio9@gmail.com ارتباط برقرار نمایید.

مشاوره و سفارش مستقیم:
تلفن سفارشات: ۰۲۱۲۲۴۲۴۱۵۳
ابوالقاسمی: ۰۹۱۲۲۱۲۲۹۶۲
ضرغامی: ۰۹۱۲۶۴۵۶۷۴۵
کنعانی: ۰۹۱۲۴۶۳۱۳۶۶
فکس سازمانی: ۰۲۱۸۹۷۸۷۳۵۶

                                                                                          

  

شناسه آگهی : 48857f13243a7a69

تبلیغات

ارسال نظر