خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تماس بگیرید

برای ثبت شرکت چه اطلاعات و مدارکی لازم است ؟

    اطلاعات تماس
    شماره تماس: 8888××××××××
    » مشاهده
  • ارسال شده: مهر ۲۰, ۱۳۹۶ ۳:۳۳ ب.ظ
  • انقضاء: 21 روز, 17 ساعت
logo
اطلاعات تماس
شماره تماس: 8888××××××××
» مشاهده

توضیحات

ایجاد یا آغاز حیات شرکت اول با تشکیل آن است و سپس با ثبت رسمیت پیدا می کند. به موجب قانون هرگونه شرکتی اعم از ایرانی یا خارجی که تصمیم به تشکیل و فعالیت در خاک ایران دارد حتماَ می بایست ضمن فراهم نمودن مدارک مورد نیاز، تمامی مراحل ثبت شرکت را طی کند
وگرنه از طرف دولت ایران به رسمیت شناخته نمی شود و فعالیت آن غیرقانونی می باشد و به جزای نقدی و انحلال شرکت و ممنوعیت از فعالیت محکوم خواهد شد. تمامی هزینه ها و تعهداتی که صورت گرفته شده است فقط بر عهده ی موسسین قرار می گیرد و آن ها در این مورد مسئولیت تضامنی دارند.
امروزه ، مرجع ثبت شرکت ها در تهران ” اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ” و در خارج از تهران ” اداره ثبت اسناد و املاک ” مرکز اصلی فعالیت شرکت است که دفتری مخصوص برای ثبت شرکت ها اختصاص داده است.( در صورتیکه در محل مربوطه ، ثبت اسناد نباشد ، دفاتر اسناد رسمی یا دفتر دادگاه مرجع ثبت خواهد بود ) .
در ذیل به بررسی مدارک مورد نیاز جهت تاسیس و ثبت شرکت می پردازیم. شایان ذکر است متقاضیان محترم می توانند از طریق موسسه حقوقی کارا ثبت به عنوان مشاور و مجری در امور ثبت شرکت ها در این امر اقدام نمایند. مدارک و تقاضانامه ها توسط کارشناسان مجرب ثبت کارا با دقت بررسی شده و چنان چه از نظر قانونی مشکلی نداشته باشند تایید شده و پس از آن مراحل ثبت شرکت از سمت متخصصان مجرب کارا ثبت انجام می شود.

تماس بگیرید:
۰۲۱۸۸۸۸۰۰۰۶
sabtkara@gmail.com
میدان ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان، بن بست فرشید، پلاک ۸، واحد ۴
http://kararegister.com

0/5 (0 Reviews)
شناسه آگهی : 83859df2e460e046

آگهی های مشابه

ارسال نظر

KRtC_cxtlMA1rYoPG-zrOMvD9XNPDCMDKczIHJocpgU