خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

تومان با ما تماس بگید

ترازوی ke

  • این مورد فروخته شده است
  • اطلاعات تماس
    شماره تماس: 0216××××××××
    » مشاهده
  • شهر: تهران
  • ارسال شده: مرداد ۱۴, ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ق.ظ
  • انقضاء: 25 روز, 13 ساعت
KE
اطلاعات تماس
شماره تماس: 0216××××××××
» مشاهده

توضیحات

ترازو مدل #KE محصولی جدید از کمپانی KIA دارای ظرفیت #۱۲۰۰ و #۶۰۰ گرم می باشد که دارای دقت #۰٫۰۱ گرم است
ابعاد کفه ترازو در ظرفیت ۱۲۰۰گرم ۱۷*۱۴ سانتی متر و قطر کفه ترازو ۶۰۰گرم ۱۱.۵سانتی متر، ابعاد خود ترازو ۱۸*۲۱*۵ سانتی متر ، طول هر دیجیت ۲ سانتی متر و ابعاد نمایشگر ۲٫۵*۸سانتی متر می باشد.
ترازو دارای واحد های وزن کشی متنوعی است تا بتواند نیاز های کاربر را به وزن کشی با واحد های مختلف رفع بنماید. این واحد ها عبارتند از :
Kg – g – lb – oz – ct – GN – dwt – ozt – MM – t – tIH -tIT – tIJ – C – TLA – TLM
ترازو دارای باتری قابل شارژ داخلی و آداپتور DC و سیم برق AC می باشد .
صفحه نمایشگر LCD شش دیجیت و چراغ پس زمینه سبز رنگ دارد و دارای نشانگر های” پایین بودن ولتاژ “، “اضافه بار “، “صفر خودکار” و” تثبیت وزن” برای اطلاع کاربر و استفاده کاربردی تر ترازو می باشد.
قابلیت خاموشی خودکار ترازو برای ذخیره باتری و افزایش طول عمر باتری تعبیه شده است و این درحالی است که کاربر می تواند درصورت تمایل از طریق تنظیمات ترازو این قابلیت را تغییر داده و خاموش کند.
ترازو دارای یک محافظ سینی استیل ضد زنگ جهت حفظ بهتر ترازو و پایه های قابل تنظیم برای ایجاد تراز و افزایش دقت وزن کشی و استفاده آسان تر از ترازو می باشد.
ویژگی های دیگر این ترازو دارا بودن صفحه نمایش خارجی و کابل RS232 ، کالیبریت آسان ، قابلیت شمارش ، صفر خودکار ، پارسنگ ، نمونه گیری و وزن کشی فوق العاده سریع می باشد که ترازو را تبدیل به دستگاهی مطمئن و حرفه ای برای رفع نیاز های کاربر در استفاده صنعتی آزمایشگاهی کرده است.
این ترازو با #گارانتی عرضه می گردد.

0/5 (0 Reviews)
شناسه آگهی : 51059e612ce7dffa

آگهی های مشابه

ارسال نظر

KRtC_cxtlMA1rYoPG-zrOMvD9XNPDCMDKczIHJocpgU