خوش آمدید ، مهمان ! [ثبت نام | ورود

تماس بگیرید

شرکت تک نوع خاورمیانه تولید کننده صنایع پزشکی

    اطلاعات تماس
    شماره تماس: 0902××××××××
    » مشاهده
  • شهر: تهران
  • ارسال شده: آذر ۲۳, ۱۳۹۶ ۷:۵۵ ق.ظ
  • انقضاء: 22 روز, 18 ساعت
-تک-نوع
اطلاعات تماس
شماره تماس: 0902××××××××
» مشاهده

توضیحات

شرکت تک نوع خاورمیانه بعنوان با سابقه ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردیده است. این شرکت در سال ۱۳۷۲ مفتخر به دریافت گواهینامه فعالیت پزشکی صنعتی از وزارت صنایع و معادن شده و در سال ۱۳۷۴ تولیدات این شرکت به تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رسیده است.
شرکت تک نوع خاومیانه با استفاده از کارشناسان خبره و نیروی کار متعهد توانسته است محصولات با کیفتی در حوزه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و آشپزخانه بیمارستانی تولید کنند، محصولات شرکت تک نوع خاورمیانه شامل :
سینک اسکراپ ، سینک شستشوی ابزار ، ترالی اورژانس ، سکوبندی آزمایشگاهی ، ترالی حمل غذا ، هود لامینار کلاس ۲ ، تخت تشریح ، سردخانه جسد ، هودشیمی درمانی ، آشپزخانه بیمارستانی می باشد.
تمامی محصولات آشپزخانه بیمارستانی و محصولات آزمایشگاهی و بیمارستانی از بهترین مواد تولید شده و به خاطر کنترل کیفیت دقیق و خدمات دهی مطلوب بعد از تحویل سفارشات توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.
شرکت صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه آمادگی کامل برای همکاری و تجهیز بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها و آشپزخانه های صنعتی را دارد.
پاسخگویی در خدمات افتخار ماست.

0/5 (0 Reviews)
شناسه آگهی : 7855a2fa799679f1

آگهی های مشابه

KRtC_cxtlMA1rYoPG-zrOMvD9XNPDCMDKczIHJocpgU